Konkurs Promocyjny Lider Rynku - dlaczego warto ? : Forum Liderów Polskich zarząd lider rynku : LIDER RYNKU 2013 EURO LEADER - Laureaci konkursu: : ,, : LIDER RYNKU - Tadeusz Ziobro Organizator  :  LIDER RYNKU - Regulamin Konkursu :  LIDER RYNKU 2015 EURO LEADER - Zgłoszenie uczestnictwa : ,, :
LIDER RYNKU :
Lider
 Kliknij aby powiększyć.  Kliknij aby powiększyć.  i
 i
 Kliknij aby powiększyć. EURO LEADER - Lider Rynku Polskiego
Najlepsza Na Rynku Polskim i Europejskim Wódka Luksusowa 40% Firmy: POLMOS w Zielonej Górze SA

Zdjęcia z Gali Finałowej 2003

Kliknij aby powiększyć. Kliknij aby powiększyć.LUKSUSOWA – to brand nr 1 Lubuskiej Wytwórni Wódek Gatunkowych „Polmos” w Zielonej Górze Spółka Akcyjna.

LUKSUSOWĄ możemy z powodzeniem nazwać – niekwestionowaną liderką wśród wódek produkowanych w Polsce.

LUKSUSOWA to wódka wyjątkowa. W odróżnieniu od innych wódek klasy premium, produkowanych ze spirytusów zbożowych, LUKSUSOWA jest wódką z ziemniaków. Stosowany do Luksusowej spirytus ziemniaczany jest poddawany wielostopniowej destylacji, co w efekcie pozbawia go ubocznych produktów fermentacji, przyczynia się do stworzenia gładkiego, delikatnego smaku i zapachu.

Bardzo ważnym składnikiem jest woda stosowana do produkcji – używamy wody z własnych studni głębinowych, krystalicznie czystej, o stałych parametrach.

LUKSUSOWA produkowana jest zgodnie z przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej tj. Rozporządzeniem Unijnym nr 1576/89 z dn. 29 maja 1989 r. oraz Ustawą o napojach spirytusowych z dn. 13.09.2002 r.

W 2002 roku po raz kolejny LUKSUSOWA, w konkursie organizowanym przez redakcję Eurofaktów, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, zdobyła tytuł EUROPRODUKT.

W konkursie mogły brać udział produkty spełniające wymagania norm obowiązujących w krajach Unii Europejskiej, których technologie produkcji są przyjazne środowisku.

Doskonały płyn – LUKSUSOWA – pakowany jest w charakterystyczne (tylko do tej wódki przeznaczone) butelki, o podstawie kwadratu, smukłe, cienkościenne.

Etykiety dobrze skomponowane, o kształcie gotyckiego okna i elegancka zakrywka dopełniają całości luksusowego wizerunku produktu. Na zakrywce wprowadzony został napis „produkt oryginalny”, widoczny w świetle uv, w celu wyeliminowania, tzw. podróbek.

Pojemności 0,5; 0,75 i 3,0 L dostępne są również w kartoniku upominkowym.

LUKSUSOWA produkowana jest w Polsce od 1928 roku. Jest wódką bardzo dobrze znaną, posiadającą ? 10 % udział w rynku alkoholi. Mimo swojego luksusowego charakteru, jest dostępna dla szerokiej rzeszy konsumentów. Najlepiej oddaje to stwierdzenie „LUKSUSOWA ...................... a jednak dla każdego”.

LUKSUSOWA jest chyba najbardziej utytułowaną wódką o polskim rodowodzie. Od momentu jej powstania do dzisiaj, LUKSUSOWA zdobyła kilkadziesiąt medali i wyróżnień w krajowych i światowych konkursach. Ostatnie, najbardziej prestiżowe, to medale przyznane przez jury Światowego Konkursu Jakości MONDE SELECTION,
  • w roku 2001 – Złoty Medal
  • w roku 2002 – Wielki Złoty Medal z Palmami, najwyższa nagroda za jakość, przyznawana w tym konkursie.
LUKSUSOWA jest dobrze znana nie tylko w Polsce, od lat jest eksportowana do wielu krajów świata.

Zobacz wszystkie tytuły przyznane tej firmie
Lubuska Wytwórnia Wódek Gatunkowych "Polmos" w Zielonej Górze S.A.

Siedziba: ul. Jednosci 59
65-018 Zielona Góra
Tel.: +48 68 325 48 41
Fax: +48 68 324 61 13
WWW:www.polmos.zgora.pl
E-mail:lwwgzg@polmos.zgora.pl
 i

| Wstęp | Forum Liderów Polskich | Laureaci 2013 | Organizator | Regulamin Konkursu |

| Zgłoszenie udziału | Strona Powitalna |Zdjęcia z Gali Finałowej 2013 |Samochody